TEKLİF FORMU
HCS

HCS

<Yapısal kablolama konusunda bilgi ve tecrübe sahibi olan İngiltere merkezli bir firma olan hes cabling systems kısaca HCS olarak da tanımaktayız. İstanbul merkezi ve Türkiye de bulunan veya yurtdışında bulunan bayilerine her türlü teknik desteği esirgemeyen Türk mühendisliği ve işçiliği sayesinde Türkiye pazarının yanı sıra uluslararası pazarda da kendini kanıtlamış çok büyük bir firma olmaktadır.

Firmanın ana faaliyet konusu enerji kabloları olmaktadır. Bu kabloları sıralamak gerekirse kısaca, bakır kablolama, fiber optik kablolama, data center bakır ve fiber optik kablolama, phy-fixx yönetilebilir bakır ve fiber optik kablolama üretimi yapmaktadır.

Yüksek gerilim kullanılan alanlarda bütün enerji ekipmanlarının bir alanda toplanması için gerekli olan kabin ve kabinet imalatını ve satışını da üstlenen HCSraf sistemlerinide kendi büntesine toplamış durumdadır.

Hes Cabling Systems ev içi prizler, aydınlatma anahtarları ve daha birçok yardımcı ekipmanları, sonlandırma kitleri ve aksesuarları ile hem üretiminin hem de satışını gerçekleştirdiği bütün ürünlerinde yüksek kaliteye önem göstermektedir.

Hes Cabling Systems yapısal kablolama sisteminin ömrü boyunca genel müşteri memnuniyetini en temel ilkesi olarak kabul etmekte ve bu amaçla en güncel kablolama standartlarına uyumlu şekilde üretimi sağlanmakta ve satışa sunulmadan önce bütün testlerden geçirilmektedir.