TEKLİF FORMU
ERSE

ERSEErse 2019 Fiyat listesi   

Erse Kablo 1996 yılında kurulmakta olup, sektörde bulunan başarı ve tecrübesini kaliteden ödün vermeyerek hizmet etmek ve sürdürülebilir yapısı ile kusursuz bir hizmet anlayışını benimsemiş bir firma olmaktadır. Merkezi İstanbul da bulunan firmanın birçok modern üretim tesisi de İstanbul da bulunmaktadır.

Güçlü mühendis alt yapısına sahip Ar-Ge departmanları ile müşterilerinin beklentilerine öngören çözümleri ile yenilikleri yakından takip ederek ürün ve kalite odaklı çalışmaktadır.

Erse Kablo Pazar gücünün büyük bir bölümünü elinde bulundurmak olup faaliyet konusunun bulunduğu alanlarda çok bilgi sahibi bir firma olup yurtiçi pazardaki konumunu sürdürerek global pazarlarda etkin bir oyuncu olmak istemektedir. Ersa kablo, haberleşme kabloları, veri iletişim kabloları, erflex kumanda kabloları, yangına dayanıklı kabloları, koaksiyel kablolar ve sinyal kontrol kabloları üretimini ve hem ithalatını hem de ihracatını yapmaktadır.

Erse 2019 fiyat listesi ile ilgili kataloğumuza yukarıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Erse Kablo kaliteden asla ödün vermeyen, teknolojik gelişmeleri öok yakında takip derek en ince detayına kadar araştırmalarını sürdüren yenilikçi ve çevreye duyarlı olmakta olup müşteri odaklı yaklaşımları ile çözüm ortaklarına değer katan bir kuruluştur.