TEKLİF FORMU
SIEMENS

SIEMENSSiemens 2019 Fiyat listesi   

171 yıldır mükemmel mühendislikte kalite, inovasyon ve güvenile bilirlikle öne çıkan, dünya çapında tanınmış, dünyanın her yerinde faaliyet göstermekte olan elektrifikasyon, otomasyon ve dijitalizasyon alanlarına odaklanmış köklü bir kuruluş olan Siemens elektrikli tüm mazlemelerde mutlak ürünlerine rastlamak mümkündür. Kaliteli hizmet anlayışını en ön plana taşıyan Siemens 171 yıldır sektörde adından iyi söz ettirmekte. Siemens şalt malzemelerde bir numaralı üretici olduğunu her yerde vurgulamaktadır.

Satışını yaptığımız şalt malzemelerden olan Siemens kaçak akım rolesi, Siemens termik manyetik kompakt şalter, Siemens kontaktör, Siemens otomat sigortası, Siemens termik role, Siemens motor koruma şarteli en çok ve en yaygın satış yaptığımız ürünler olarak öne çıkmaktadır.

Siemens 2019 fiyat listesi ile ilgili kataloğumuza yukarıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Şalt malzemeler genel olarak Ayırıcılar, kesiciler, baralar, trafo ve yardımcı malzemeleri bir araya getirilerek enerjnin toplanmasına ve dağıtılmasına olanak tanıyan bir sistemdir. Bir diğer söylemle transmatörler yardımı ile gerilimin yüksek düzeyden alçak düzeye veya alçak düzeyden yüksek düzeye çevrildiği elektrik, üretim, iletişim ve dağıtım sisteminin bir alt istasyonudur.