TEKLİF FORMU
AUDIO

AUDIOAudio 2019 Fiyat listesi   

Audio, görüntülü diafon ve akıllı ev sistemleri üreten 1979 yılında faaliyete atılmış konut, site, plaza, iş merkezlerinin güvenlik ve iletişim ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Sürekli gelişen teknolojinin takibini yaparak araştırma ve geliştirme ve yeni çıkan ürün veya ürünler hakkında detaylı bilgiler toplayarak üreteceği ürünlerin yapıları bu bilgiler ile oluşturmaktadır. Firmanın oluşturduğu geniş ürün yelpazesinde en kritik ve en çok satışını yaptığı ürünler arasında akıllı ev sistemleri, görüntülü diafonlar, Ip sistemleri, zil panelleri, sesli diafon ve yardımcı ürünüler v.b. birçok üründe başı çeken bir firmadır. Sektöre girdiği günden bu yana hep rakiplerinden bir adım önde ilerlemekte ve akıllı ev sistemlerinin en çok tercih edilen markası haline gelmiştir.

Kaliteli hizmet anlayışını benimsemiş, güçlü ve yenililçi yapısı ile hizmet ettiği sektörde en iyilerinde olmaya aday olarak gösterilen ve hızla zirveye tırmanan görüntülü diafon ve akıllı ev sistemlerinde kendini en zirvede tutmaktadır.

Müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerine ışık tutacak projeler ışığında bina iletişim ve güvenlik sektöründe kalite kültürü ile hareket eden, yerel pazarlarda lider, küresel şirket olma yolunda hızla ilerlemeyi sürdürmüş, insanların keyif ve heyecanla çalışmaya devam etmektedir.

Audio 2019 fiyat listesi ile ilgili kataloğumuza yukarıdaki linkten ulaşabilirsiniz.