TEKLİF FORMU
PELSAN

PELSAN

   Pelsan 2019 Fiyat listesi   

  İstanbul da faaliyet gösteren 37 yılda birçok ürünle karşımıza çıkan Pelsan, 30.000 m2 kapalı alana sahip tesislerinde günün her anı kullandığımız aydınlatma elemanlarının üretimlerini sağlamaktadır.

  Pelsan 2019 fiyat listesi ile ilgili kataloğumuza yukarıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

  Firmanın en belirgin ve en çok öne çıkan ürün başlıkları olarak

  İç mekân armatürleri

  • Sıva altı ofis armatürleri, sıva üstü ofis armatürleri, sıva altı mimari ofis armatürleri ve sıva üstü mimari ofis armatürleri en belirgin ürün kategorisinde yer almaktadır. Odanızın en güzel dekorlarından olan armatürlerpelsan da oldukça sık karşılaştığımız ürünler arasında yer almaktadır. Downlight armatürleri, spot armatürler, sarkıt armatürler, acil aydınlatma ve yönlendirme armatürleri en çok satan ürünler olarak en fazla tercih edilen ürünlerdir.  Pelsan firmasının en cok satan ürünler arasında tabi ki mobilyalarımıza bir ahenk katan led ürünlerde girmektedir. İç mekân led bar, led şeritler, masa lambaları, anahtar, priz ve grup prizler bir diğer ürünleri ile devam etmektedir.

  Dış mekân armatürleri

  • Yol ve cadde armatürleri, projektörler, park ve bahçe armatürleri, wallwasher ve havuz armatürleri, dış mekan led barlar, dot led, led şeritler, neon led ve zincir modül imalatından en ince detayına kadar özenerek yapan ve müşterilerine hep daha iyisini sunmak için büyük bir azimle çalışan Pelsandış mekan armatürleri hakkında sözünden bir çok defa söz ettirmiştir.

  Endüstriyel armatürler

  • Pelsan endüstriyel armatürlerinin üretimini İstanbul’daki tesislerinde üretmekte olup Türkiye’nin her yerine üretimini yaptığı yüksek ve alçak tavan armatürleri, etanj armatürler, kanopi armatürleri, okul tipi armatürleri, kanopi armatürleri, ex-proof armatürleri, tünel armatürler başlıca satışını yaptığı ürenler arasında yer almaktadır.

   

  Lambalar ve Komponetler

  • Günlük hayatta bir çok alanda en çok ihtiyacımız olan malzeme elbette lambalardır. Lambalar yenilenen yapılarına simit şeklinde ve düz çubuk şeklinde floresan lambalardan tutun da düşük enerji yüksek ışık yayabilen led lambalara ve tasarruflu ampul çeşitlerine kadar birçok çeşidi bulunmaktadır. Pelsan lambalar ve komponetler hakkında en dayanıklı ve uzun ömürlü ürünleri ile yıllardır hizmet sunmaya devam ediyor. En yaygın satış yaptığı ürünler arasında; sürücüler, acil aydınlatma üniteleri, sensörler, balastlar, kitler, ignitörler, pil ve aküler, duylar