TEKLİF FORMU
PANASONIC

PANASONICPanasonic 2019 Fiyat listesi   

Panasonic Eco adı altında yıllardır faaliyet gösteren firma olarak bildiğimiz gibi sektörde güçlü bir kuruluş olmakla beraber üretmiş olduğu ürünler ile her zaman adından sıkça söz ettirmektedir, Firmanın ürün kataloglarını incelediğimizde karşımıza en çok ilgi çeken ürünlerinden olan Panasonic Thea serisinden

Thea Anahtar, Thea Priz, Thea Dimmer, Thea Elektroik, Thea Tv-data, Aksesuarlar ve çerçeveleri yansımaktadır. Panasonic eco birçok müşteriye hitap ettiği için viko gibi güçlü ve köklü firmalar ile iş hayatını birleştirmiş olup sektördeki konumuna daha fazla istihdam katmaktadır.

Firmanın diğer ürünlerine bakacak olursak en belirgin üst kategorilerde; Thea blu, Thea ultima, Thea sistema, Modüler mekanizmanlar ve modüler kasa ve karkaslar da içermektedir.

Thea IQ katagorisinde bulunan otomasyon anahtarları, sensör interface, aktüatörler, sistem cihazları ve dokunmatik ekranlar da üretilmekte ve satışı yapılmaktadır.

Panasonic 2019 fiyat listesi ile ilgili kataloğumuza yukarıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Panasonic Eco firması yıllardır sektörde var oluşlarını korumakta ve birçok ülkeye ihracat gerçekleştirerek pazarda bulunan güvenli ve güçlü duruşunu korumaktadır.