TEKLİF FORMU
CATA

CATACata 2019 Fiyat listesi   

2001 yılında şişhane de faaliyet göstermeye başlayan kurulduğu günden itibaren hızla büyüyen, yenilikçi, geniş ürün yelpazesine sahip sektörde başarıya ulaşmış nadir firmalardan olmaktadır.

CATA ışıklı hortumlar, şerit led, bahçe armütürleri,dekoratif aydınlatmalar, iç aydınlatma, dış aydınlatma hizmetleri sunan köklü bir kuruluştur.

CATA ampul çeşitlerinde en çok yaygın satılan ve en çok rağbet gösteren ürünleri olarak halojen ampuller, led ampuller, led buji ampulleri, led çanak ampulleri, led kapsül ampulleri, led rüstik ampuller, PLC ve Pl ampuller, tasarruflu ampuller ve flamanlı ampuller olarak bilinmektedir.

Dekoratif aydınlatmalar katagorisinde göze çarpan ürünler ise; ledli ışıklı hortum, neon led hortum, sarkıt armatürler

Dış aydınlatmalara da önem gösteren CATA, ledli projektörler, gold ledli projektörler, Wall washer, etanj armatürler, led sokak armatürleri satışlarını en çok satış yapan ürünleri arasındadır.

Cata 2019 fiyat listesi ile ilgili kataloğumuza yukarıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

İç aydınlatma alanında yüksek tavan armatürleri , led aplikler, led ray armatürler, ledli band armatürler, par 30 armatürler, raylar, sıva üstü led paneller, sıva üstü panel kasaları, led armatürler, ledli koridor armatürleri, Plüton ve döküm Plütonlar, yıldız spotlar, aydınlatma kumandaları, elektronik balastlar, exit armatürleri, led armatür trafolar, led el fenerleri, rgb led kumandalar, sinek cihazları, zaman saatleri ve sensörleri, uzaktan kumandalı ziller bir diğer satış yaptığı ürünler arasında yer almaktadır.

CATA Kristal cam spotlar ve yılbaşı süslemeleri için gerekli tüm malzemeleri temin edebileceğiniz bir markadır.