TEKLİF FORMU
VİKO

VİKOViko 2019 Fiyat listesi   

1966 yılına kadar uzaman köklü bir alt yapıya sahip olan Viko, elektrik malzemeleri sektöründe ülkeminizn en tanınmış markalarından olan Viko, büyüklüğü ve müşteri potansiyeli kesinlikle tartışılmaz güçlü bir kuruluştur. 2014 yılında gerçekleşen birleşme sonrasında dünyada teknoloji devi olan Panasonic Corporation bünyesinde bulunan Panasonic Eco Solution ile bağlı kalarak sektördeki varlığını daima devam ettirmektedir.

Geniş ürün yelpazesine sahip olan Viko, elektrik anahtarları, elektrik prizleri, grup prizler, sigorta kurularının yanı sıra alçak gerilim ve yüksek gerilim şalt malzemelere kadar birçok alanda faaliyet göstermektedir.

Elektronik elektrik sayaçları, bina otomasyon sistemleri, otomatik sayaç okuma sistemleri, LED aydınlatma sistemleri ve elektrikli el aletlerinde en iyi kaliteyi sunan Viko, Güneş enerjisi panelleri, güvenlik kamera sistemleri ve yangın alarm ve yangın algılama sistemlerine de ürün kategorisinde yer vermektedir.

Viko 2019 fiyat listesi ile ilgili kataloğumuza yukarıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Anahtar priz sektöründe Türkiye pazarından liderliğini koruyan Viko, 70 den fazla ülkeye gerçekleştirmiş olduğu ihracatlar ile Türkiye’de olduğu gibi dünyanın da vazgeçilmez markası olma hakkını elinde bulunduran nadir kuruluşlardan biridir.